75 річчя ВСП «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки ДВНЗ УДХТУ»

Вітаю Вас, Шановні викладачі, співробітники, студенти, ветерани! Сьогодні нашому коледжу виповнюється 75 років!

У 1945 році 11 березня наказом СовНарКому СРСР в місті Дніпродзержинську був створений Індустріальний технікум і вже в осини того ж року, перші студенти розпочали навчання. За радянські часи, коледж підпорядковувався Міністерству будівельних матеріалів, згодом Міністерству чорної металургії, а за часи самостійної України був переданий до Міністерства освіти і науки України. За 75 років коледж очолювали 8 директорів, які за час свого правління увійшли в історію, як новатори – розбудовували інфраструктуру, створювали навчальну матеріально-технічну базу, відкривали нові спеціальності та освітні програми. За час існування коледжу було підготовлено та випущено більше 25000 фахівців, які працюють в різних галузях економіки країни та за кордоном.

З 2004 року коледж входить до складу Українського державного хіміко-технологічного університету і сьогодні, ми повноправні члени академічної спільноти України.

За останні три роки ми спроміглись збільшити перелік освітніх послуг та вибороли право провадити освітню діяльність в сфері вищої освіти. Нами відкриті нові спеціальності та освітні програми. Від так, ми маємо в арсеналі 17 освітніх програм за 10-ттю спеціальностями на рівні фахової передвищої освіти та за бакалаврський рівнем вищої освіти.

Ми приймаємо участь і різних грантових програмах та міжнародних проектах. За останні 5 років ми тісно співпрацювали з Посольством Японії в Україні, Посольством США в Україні, провідними університетами і коледжами США та України.

Наші студенти мають можливість пройти стажування на сучасних підприємствах Європи в рамках наших освітніх програм.

Ми нарощуємо наш викладацький потенціал, сьогодні в коледжі працюють 80 педагогічних працівників, з них: 23 — мають науковий ступінь та вчене звання, 6 — навчаються в аспірантурі.

Разом з Український державним хіміко-технологічним університетом, структурним підрозділом якого ми є, реалізовуємо освітні проекти, проводимо наукову, дослідницьку роботу, спільно використовуємо лабораторну базу та обладнання.

Сьогодні, “Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки”, це уніфікований заклад освіти, на базі якого можна здобути будь-яку спеціальність, що затребувана на ринку праці.

Щирі слова подяки, висловлюю викладачам та співробітникам коледжу, за наполегливу та самовіддану роботу в просування нових методів та методик навчання.

Я хочу подякувати Українському державному хіміко-технологічному університету, в особі ректора Сухого К.М., за підтримку та сприяння реалізації всіх наших задумів і проектів.

Я дякую нашим профспілкам, в особі Сови І.М. та Т.І., за неухильну позицію щодо представництва наших інтересів в органах влади, за підтримку, яку ми відчуваємо щодня.

В особі Голови Дніпропетровської обласної організації роботодавців, Шинкевича В.Г., я дякую всім підприємствам та організаціям, які співпрацюють з нами та надають допомогу в організації освітнього процесу, як в коледжі так і в умовах виробництва.

Особливі слова подяки, хочу висловити міській владі міста Кам’янське, зокрема Міському голові Білоусову А.Л. за підтримку коледжу на шляху розвитку, всебічне сприяння у вихованні молоді, соціальну підтримку, турботу про місто і коледж, і просто, за те що ви з нами!

Сергій Бажан

директор коледжу