Обрати сторінку

Спортивне життя коледжу

Спортивне життя в коледжі відбувається згідно за планом роботи, який розробляє кожного навчального року комісія фізичного виховання.

Комісія складається з керівника фізичного виховання М.В. Боднара і викладачів М.І. Жуковського, Ю.Е. Чечельницької, М.В. Михайленко.

На початку кожного нового навчального року відбувається відкриття спартакіади вузу, а потім проходять змагання з футболу, баскетболу, волейболу, шашок, шахів, настільного тенісу та гирьового спорту. Переможців і призерів нагороджують медалями та грамотами.

Щорічно коледж приймає участь в Кам`янській регіональній спартакіаді серед одинадцяти команд вищих навчальних закладів з одинадцяти видів спорту.

Під керівництвом М.В. Боднара тренуються футболісти, гирьовики, шахісти і шашкісти, які приймають участь в спартакіадах. Збірну команду юнаків з баскетболу тренує М.І. Жуковський. До змагань тенісистів і баскетболісток готує Ю.Е. Чечельницька, а волейболістів – М.В. Михайленко.

Коледж постійно входить в призову трійку регіональних спартакіад. В нинішньому навчальному році він став бронзовим призером в загальному заліку і отримав кубок та грамоту. Футбольна і баскетбольна командиюнаків приймали участь в обласних спартакіадах серед вищих навчальних закладів.

Спартакіада сезону 2018-2019

Вересень – місяць, коли розпочинаються заняття в учбових закладах. Оживає і спортивна діяльність в них. У вівторок, 18 вересня, на спортивному майданчику Кам`янського індустріального коледжу було вельми багатолюдно. Тут підводили минулорічні підсумки виступів спортсменів вузу в регіональній спартакіаді вузів I-II рівня акредитації та відкривали змагання учбового 2018/2019 року.

Спартакіада розпочалася з підняття прапора України. Почесну місію виконав під звуки державного гімну призер змагань з легкої атлетики Дмитро Набока.

Після чого кращі спортсмени індустріального коледжу Алла Попенко, Олена Галаговець, Тетяна Коваленко, В`ячеслав Доценко, Кривошия Олег, Олексій Наволочка пронесли через майданчик полотнище олімпійського стягу.

Присутніх привітали заступник директора по виховній роботі Анна Багрій.

Керівник фізичного виховання Михайло Боднар відзначив, що їхній учбовий заклад входить до трійки найбільш спортивних коледжів міста.

Всіх спортсменів-призерів минулорічної регіональної спартакіади нагородили грамотами.

Студентів привітав випускник Дніпродзержинського індустріального технікуму 1975 року, учасник легкоатлетичного матчу СРСР – США, майстер спорту СРСР Віктор Сидорович Андросович, нині тренер з легкої атлетики в ДЮСШ № 3-СК “Прометей”.

Перед присутніми з показовими вправами виступили каратисти.

Перед присутніми з показовими вправами виступили боксери і гирьовики.

Після урочистої частини були проведені змагання серед юнаків та дівчат з бігу на 60 метрів.

Призери бігу на 60 м отримали грамоти і потрапили в збірну коледжу, яка буде захищати честь на регіональній спартакіаді.

Довідка

Рекорди ДІК, встановлені В. Андросовичем

Біг 30 м3,8 сек
Біг 60 м6,9 сек
Біг 1000 м2 хв. 29 сек
Біг 3000 м8 хв. 40 сек
Стрибки у довжину7 м 02 см
Стрибки у висоту1 м 97 см