Єдина виховна година «Безпечна дорога додому» (з використанням дистанційних технологій навчання)

Відомо, що найдорожчий скарб будь-якої людини – це її власне життя й здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил може привести до втрати як здоров’я, так і життя. Щороку зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, у свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху. І сьогодні, вивчаючи з дітьми правила дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

3 метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах викладачі комісії автомобілів та транспортних технологій організували та провели 19 листопада 2021 року Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечнадорога додому».

Відеоматеріали для заходу стосувалися різних аспектів безпеки на дорозі, про які повинні знати всі – дорожнім знакам, правилам поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяким обов’язковим вимогам до дітей як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо.