Обрати сторінку

ВИПУСК 2021

8 липня 2021 року в Дніпровському фаховому коледжі інженерії та педагогіки пройшло урочисте вручення дипломів молодшим спеціалістам. Вручення дипломів – це завжди визначна подія, адже випускний – це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці. Чотири роки навчання в коледжі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли студентам вручили заповітні дипломи.

Напутні та щирі слова вітань звучали від директора коледжу Бажана Сергія Петровича, який побажав випускникам успіху та щастя у світі обраної професії, здійснення мрій та життєвих планів. Директор висловив сподівання, що випускники будуть гідно нести по життю статус випускника коледжу, прославляти рідну Альма-матер славетними вчинками і гідними справами, та впевненість, що коледж буде пишатися своїми випускниками.

Радість свята із випускниками розділили їхні батьки, рідні, друзі та викладачі.

Щиро вітаємо вас, шановні випускники, з отриманням дипломів! Щасливої вам дороги, випускники! Не зупиняйтеся на досягнутому! Летіть впевнено вперед і вгору на крилах отриманих знань!