Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету

08 лютого 2022 року у рамках заходу «Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету»  викладачі та співробітники нашого коледжу долучилися до проведення відкритого заходу із трансляцією через прямий ефір YouTube для закладів освіти України. Під час цієї події був зареєстрований рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education! Понад 41 тисячі освітян одночасно долучилися до трансляції та виконали 5 цифрових вправ у віртуальних класах, створеними за областями України.

Викладачі та співробітники нашого коледжу:

• виконали вправи у віртуальних кімнатах разом з освітянами України,
  • отримали рекомендації щодо обережності і відповідальності під час роботи в інтернеті,
  • дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки,
  • отримали у подарунок підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.