Вручення дипломів з відзнакою та вручення грамот

Директор коледжу вручив дипломи з відзнакою випускникам коледжу. Почесними грамотами були відзначені здобувачів освіти за сумлінне ставлення до навчання та активну участь у громадській роботі, за високі спортивні досягнення. Також були вручені подяки батькам за виховання дітей.

На електротехнічному відділенні ВСП “Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки ДВНЗ УДХТУ” (в минулому Дніпродзержинський індустріальний коледж) відбулося вручення дипломів молодшого спеціаліста за спеціальністю 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” (електрики та автоелектрики) та вперше в історії коледжу – дипломів бакалавра за спеціальністю 015 “Професійна освіта (Охорона праці)”.

Не мало випробувань випало на долю наших випускників – це і Covid-19, і військова агресія, і для декого, вимушена еміграція. Але вони все витримали та успішно завершили навчання в коледжі. Ми пишаємося нашими випускниками!