Урочистий захід «Золоті 90-ті» до Дня студента

До Дня студента 17 листопада 2021 року на Новій сцені Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки, відбулося урочисте нагородження кращих представників студентської молоді та розважальний захід під назвою «Золоті 90-ті».

Під час урочистої частини із вітальною промовою за дорученням міського голови Андрія Білоусова до присутньої молоді звернувся начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк та вручив 12-ти кращим студентам Кам’янського подячні листи та цінні подарунки (смарт-годинники), серед яких  був студент нашого коледжу Копійка Іван.

Вітали усіх присутніх талановита молодь студії сучасної хореографії «Стиль життя», Dancestudio «Youcandoit» та студенти Кам’янського фахового музичного коледжу.

Наш коледж на урочистому заході представляли: Копійка Іван, Петрусенко Андрій, Перепелиця Вікторія, Ванашов Микита, Целуйко Микола, Перчуляк Вероніка, Чечельницька Діана, Яковенко Катерина.