SERVICE MASTER JUNIOR 2021. «АВТОМОБІЛЬНИЙ ТЕХНІК»

Вітаємо команду студентів-автомобілістів, якапосіла 2 місце у Національному відборі міжнародних фахових змагань “Service Master Junior 2021”.

Організатором конкурсу є Міжнародний центр SENSYS Engineering – це розробник професійних електронних інтерактивних навчальних модулів, курсів і тренінгів, конкурсних завдань, програм аудиту і атестації в сфері транспортних технологій.

Щира подяка викладачам коледжу за високоякісну підготовку студентів за спеціальностями автомобільного напрямку. Особлива подяка капітану команди Ігорю Григораш за перемогу, головам циклових комісій Коваленко А. П. та Чекригіну Р. О. за організацію відбіркового туру на рівні коледжу та підготовки нашої команди до змагань. Сподіваюсь на подальшу результативну командну роботу викладачів та студентів. Всім міцного здоров’я, успіхів та перемог в наступних змаганнях!

директор коледжу Сергій Бажан