Профорієнтаційний захід кафедри військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби УДУНТ

07.05.2024 року в рамках співпраці з кафедрою військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби УДУНТ проведено профорієнтаційний захід з інформування випускників коледжу, які навчаються за освітнім ступенем бакалавра, щодо отримання другої військово-облікової спеціальності за програмою підготовки офіцерів запасу.

Перелік документів для вступу на навчання на кафедру військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби Українського державного університету науки і технологій

1. Заява (пишеться безпосередньо в кабінеті №420 або якщо потрібно по зразку (за вимогою громадянина)).

2. Копію паспорта (якщо паспорт нового зразка то ще копію довідки про місце реєстрації особи).

3. Копію ідентифікаційного коду (картки платника податків).

4. Копію військового документа (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного).

5. Довідку з навчального закладу про те що громадянин (громадянка) дійсно є студентом. 6. Копію навчальної картки студента.

7. Довідку військово-лікарської комісії про придатність до військової служби та проходження навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. (направлення на проходження ВЛК видається після здачі документів зазначених вище).

Документи на вступ подаються за адресою: м.Дніпро, вул. Лазаряна, буд.2, Український державний університетнауки і технологій, каб. № 420. Контактні телефони для довідки:

Секретар приймальної комісії: підполковник Гернич Микола Володимирович, тел: 093-87-43-355.

Технічні секретарі: капітан Проноза Ігор Юрійович, тел: 093-65-38-171; працівник Пушкарьова Наталя Петрівна, тел: 066-40-75-700