Обрати сторінку

ПрАТ «Оріль-Лідер»

16 листопада 2021 року між Дніпровським фаховим коледжем інженерії та педагогіки ДВНЗ УДХТУ та ПрАТ «Оріль-Лідер», яке входить до агрохолдингу МХП, був укладений договір про партнерство та співробітництво. Метою якого є удосконалення освітнього процесу, професійного співробітництва, встановлення ділових контактів, підвищення якості практичної підготовки здобувачів вищої, фахової передвищої освіти коледжу та впровадження елементів дуальної освіти в навчальний процес.

Сьогодні МХП — це:

  • Провідний виробник м’яса птиці в Європі з одним із найсильніших продуктових брендів в Україні.
  • Один з найбільших виробників зерна в Україні зі значним потенціалом зростання.
  • Найбільший виробник на ринку м’ясопереробки в Україні.

Під час ознайомчої екскурсії на ПрАТ «Оріль Лідер» та воркшопу здобувачі освіти змогли отримати нові знання та розкрити свій творчий потенціал. При цьому особливо цінні знання були отримані від досвідчених майстрів своєї справи, а також висококласних фахівців, які досконало володіють професією. Зустріч провела керівниця відділу професійного навчання МХП Олена Азєєва. Учасники освітнього процесу мали можливість спілкування з директором підприємства Олександром Юрійовичем Сплодителем, фахівцем з навчання, оцінки та розвитку персоналуМариною  Горобець.

Студенти старших курсів спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Галузеве машинобудування» та «Транспорті технології» висловили своє бажання навчатися за дуальною формою, що  дозволить подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищити якість підготовки висококваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців.