Лист підтримки коледжу Санта-Фе щодо вторгнення Росії на територію України

Шановний директор Бажан!

Від імені окружної опікунської ради та всієї родини Санта-Фе я хочу висловити нашу колективну солідарнфсть з народом України після шокуючого вторгнення Росії. Ми засуджуємо цей огидний акт агресії у найрішучіших словах і підтримуємо вас, ваших колег, і весь народ України.

Як для американців, ці події є неприємними для всіх нас, але особливо для нашого коледжу спільноти, члени якої переживають цей конфлікт в особистому плані. Коледж Санта-Фе має особливий зв’язок з Україною. У нас є декілька нинішніх та колишніх студентів та викладачів із України. За останні сім років наш коледж має глибоке і змістовне партнерство з українськими освітянами та їхніми закладами. Приймаючи українські делегації в нашому коледжі і зустрічаючись як гості у ваших шановних закладах, ми стали колегами та друзями.

Ми захоплюємося силою вашого народу та колективною рішучістю захищати свою країну. Це вторгнення є нападом на вашу територію, вашу демократію та цінності українців. У основі коледжу Санта-Фе закладена відданість демократичним нормам, як свобода вираження поглядів і запитів, і ми твердо підтримуємо людей, які схвалюють ці ідеали.

Ми сподіваємося на мир в Україні. Ми також сподіваємося на співпрацю з вами в майбутньому. Тим часом ми з гордістю тримаємо вас і ваших близьких у наших думках і молитвах проголошуючи нашу непохитну й незмінну підтримку українському народу.

З повагою,
Пол Броуді II, д.т.н.