Лист підтримки Академії Прикладних Наук імені Вінцента Поля

Від усієї спільноти Академiї Прикладних Наук імені Вінцента Поля висловюємо слова щирої підтримки усiм працівникам, студентам Вашого закладу освіти та українському народові.

Сьогоднi рiвно мiсяць з того часу, як росiя підступно розпочала криваву війну у центрі Європи, порушуючи усi права людини та норми міжнародного права. Важко повірити, що у наш час можливi такi жорстокі події, вбивства людей та знищення цілих міст. Своїми діями росiя кинула виклик демократичним цiнностям, свободi слова, безпеці в усьому світі.

Для кожного з нас у Польщі це також с трагедією і ми щодня слідкуємо за новинами та переживаемо за кожного українського громадянина. Усі ми захоплюемось мужністю та героïчністю ваших воїнів та простих громадян i спiвчуваємо кожній людськiй втраті, яку Україна несе внаслідок цiï вiйни.
Якщо Ви чи Ваші колеги, студенти потребують допомоги – будь ласка, не соромтесь нам про це повідомити і якщо буде можливiсть, ми обов’язково знайдемо шляхи вам допомогти.

Сподіваємось, що мир в Україні настане у найближчий час. Ми також сподівасмося продовжити спільну співпрацю з вами в майбутньому.

Молимось за вас!

Слава Україні! Героям слава!