12 квітня 2024 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки Українського державного університету науки і технологій» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція “Студентська молодь та інновації”.

Метою проведення конференції є всебічне обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, взаємодія між здобувачами освіти та викладачами, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.

Секції роботи конференції:

• Електрична інженерія.
  • Галузеве машинобудування.
  • Автомобільний транспорт.
  • Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка.
  • Хімічні технології та інженерія.
  • Охорона праці та безпека життєдіяльності.
  • Економіка, менеджмент, маркетинг.
  • Гуманітарні науки.
  • Освітні, педагогічні науки.

Окрім нашого коледжу в конференції взяли участь такі заклади освіти:

1. Борщівський агротехнічний фаховий коледж
  2. ВСП «Маріупольський машинобудівний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет»
  3. ВСП «Новомосковський фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій»
  4. ВСП «Роменський фаховий коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана»
  5. Володимир-Волинський фаховий коледж
  6. ВСП «Вільногірський фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій»
  7. ВСП «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»
  8. ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету»
  9. ВСП «Фаховий коледж харчових технологій та підприємництва Дніпровського державного технічного університету»
  10. ВСП «Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій»
  11. ВСП «Любешівський технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету»