ІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція “Студентська молодь та інновації”

18 травня 2021 року – на базі ВСП «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Студентська молодь та інновації”.

Ураховуючи умови карантинних обмежень та з метою надання можливості для виступів усіх бажаючих студентів, удосконалення їх професійних компетентностей, конференцію провели дистанційно на платформі GoogleMeet.

Секції роботи конференції:

1. Електротехніка та електромеханіка.
  2. Галузеве машинобудування.
  3. Автомобільний транспорт.
  4. Транспортні технології.
  5. Енергозбереження та енергоефективні технології.
  6. Автоматизація та інформаційні технології.
  7. Хімічні технології та інженерія.
  8. Охорона праці та безпека життєдіяльності.
  9. Економіка та управління.
  10. Гуманітарні науки.
  11. Освітні, педагогічні науки.
  12. Професійна освіта.

Учасниками конференції стали студенти із 20 закладів освіти країни, а семе:

1. Відокремлений структурний підрозділ “Любешівський ТФК Луцького НТУ”
  2. Відокремлений структурний підрозділ “Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва”
  3. Відокремлений структурний підрозділ «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В.Порика Білоцерківського Національного аграрного університету”
  4. Відокремлений структурний підрозділ «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки ДВНЗ УДХТУ»
  5. Відокремлений структурний підрозділ«Львівський фаховий колдж харчової та переробної промисловості НУХТ»
  6. Відокремлений структурний підрозділ «Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж Вінницького НАУ»
  7. Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету»
  8. Відокремлений структурний підрозділ «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету»
  9. Вугледарський фаховий коледж Донецького державного університету управління
  10. Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій
  11. Дніпровський фаховий політехнічний коледж
  12. Золочівський фаховий коледж Львівського НАУ
  13. Кам’янський державний енергетичний технікум
  14. Київський національний торговельно-економічний університет
  15. Коледж електрифікації ДДАЕУ
  16. Комунальний заклад вищої освіти «Камянський медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради»
  17. ОКУ “Подільський медичний фаховий коледж ім. В.О.Жуковського”
  18. Фаховий коледж “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка
  19. Харківський державний автомобільно-дорожній коледж Лозівська філія
  20. Харківський патентно-комп’ютерний коледж

Учасники заходу відзначили високий рівень організації та технічного забезпечення онлайн-конференції і висловили побажання продовжити серію конференцій за названою тематикою в наступному році.

Збірник тез