Обрати сторінку

«Безбар’єрна грамотність»

З метою розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя викладачі та співробітники коледжу долучились до проходження освітнього курсу «Безбар’єрна грамотність». Це 8 серій тривалістю 6-8 хвилин кожна про основні принципи безбар’єрності.

Освітній серіал створено за підтримки:

  1. Програма розвитку ООН в Україні спеціалізується на питаннях розвитку, підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху подолання бідності, розвитку людського потенціалу, і просування демократичного врядування
  2. ГО «Безбар’єрність» – неурядова організація, яка опікується поширенням в українському суспільстві практик інклюзивності, недискримінації, впровадження доступності та універсального дизайну, поваги до різноманіття та рівності можливостей. Відстоює майбутнє України як суспільства, в якому всі мають відчуття приналежності, участі, визнання та легітимності.
  3. Національне агентство України з питань державної служби є центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби. Зокрема, НАДС працює над розвитком професійної, ефективної, стабільної, політично неупередженої державної служби, що відповідає принципам належного врядування та стандартам і кращим практикам країн-членів ЄС.

Освітній курс «Безбар’єрна грамотність» розміщено на сайті «Дія. Цифрова освіта» за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy

Після проходження курсу викладачі та співробітники коледжу мали можливість згенерувати сертифікат, який підтверджує проходження навчання.