19 вересня – екскурсія ПрАТ «Оріль-Лідер»

У рамках договору про партнерство і співробітництво між коледжем та ПрАТ “Оріль-Лідер” (Група МХП) сьогодні відбулась ознайомча екскурсія з виробничими потужностями підприємства. Здобувачі освіти змогли отримати нові знання та розкрити свій потенціал. При цьому особливо цінні знання були отримані від фахівців, справжніх майстрів своєї справи.

Студенти старших курсів спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Галузеве машинобудування» та «Транспорті технології» висловили своє бажання навчатися за дуальною формою, що  дозволить подолати розрив між теорією і практикою, освітою та виробництвом,  підвищити якість підготовки висококваліфікованих кадрів.