17 листопада – Міжнародний день студента

З метою підтримки ініціативи студентської молоді міста, реалізації їх творчих можливостей та залучення молоді до активної участі у соціальному, економічному та культурному розвитку Кам’янської міської територіальної громади, управління молоді та спорту міської ради 17 листопада 2022 року провели урочистий захід з нагоди Міжнародного дня студента за участю міського голови Андрія Білоусова.

До участі у заході будо запрошено студенток Чечельницьку Діану (гр.КТ-21- 1/9) та Перепелицю Вікторію (гр.АВ-19-1/9).

Чечельницька Діана отримала Подячний лист Кам’янської міської ради за сумлінне ставлення до навчання, цілеспрямованість у досягненні поставленої мети, ініціативність, відповідальність та активну участь у громадському житті.