10-ої річниця від початку російсько-української війни

Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, це наша країна, наші діти, і ми все це будемо захищати

Президент України Володимир Зеленський

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Це зафіксовано у Постанові Верховної Ради України “Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків»” від 21 квітня 2015 року № 337-VIII.

Широкомасштабне вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію нашої держави. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості та сміливості.

Інформаційні матеріали до 10-ої річниці від початку російсько-української війни. Український інститут національної пам’яті

Інформаційні матеріали до Виховної години «Повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року». Комісія педагогічних та соціально-гуманітарних дисциплін.

Презентація до 10-річчя вторгнення(PDF)

Виховна година до 10-ої річниця від початку російсько-української війни (онлайн)